„Perełki Niepokalanej” – o nas…

Redakcja katolickiego miesięcznika dla dzieci „Mały Rycerzyk Niepokalanej”, która zainteresowała się „Perełkami Niepokalanej” po audycji „Anielskiej Listy Przebojów” przemyskiego Radia-FARA z naszym udziałem w ubiegłym roku i śledziła nasze działania, zaproponowała umieszczenie artykułu o „Perełkach” w najbliższym numerze swojego czasopisma.
Z wielką radością przyjęłyśmy zaproszenie i rozpoczęłyśmy przygotowania.

 

To nowe wyzwanie dla nas. Siostra Paulina, redaktorka miesięcznika, przysłała pytania do nas i pracujemy indywidualnie nad odpowiedziami. Są też pytania dotyczące całej scholi – wspólnie zastanawiamy się nad odpowiedziami. Dzięki temu, nasze próby zmieniły trochę  charakter, ale razem wspominamy różne sytuacje i jest przy tym dużo radości. Będą potrzebne również zdjęcia. Bardzo się cieszymy, że pan Andrzej Grabacki zaoferował swoją pomoc i wyraził chęć bycia naszym fotoreporterem. Dziękujemy! 🙂
Za nami pierwsza sesja zdjęciowa. Szkoda, że nie mogłyśmy być wszystkie. Mamy nadzieję, że podczas kolejnych, żadna „Perełka” nie będzie chora. Następne wkrótce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.