OGŁOSZENIE

Łapanów 16.05.2016 r.

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Zasadami wydatkowania środków finansowych dla zadań finansowanych ze środków Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie w ramach udzielonych dotacji celowych na prace przy zabytkach  (&4. pkt. 3.5)

Parafia p.w. św. Bartłomieja Ap. w Łapanowie ogłasza, że dn. 5.05.2016 r. po wcześniej przeprowadzonych negocjacjach, została zawarta Umowa na wykonanie prac konserwatorskich przy „Obrazie „św. Anna Samotrzecia” z ramą oraz predelli ołtarza bocznego w kościele drewnianym p.w. św. Bartłomieja Ap. w Łapanowie.” z Pracownią Malarstwa i Konserwacji Dzieł Sztuki Agnieszki Dziurawiec 33-100 Tarnów ul. Słowików 9 na kwotę 38 400,00zł brutto. Prace zostaną wykonanie w terminie do 15.11.2016 r. Wykonawca udzielił gwarancji na 5 lat od daty komisyjnego odbioru.

Wybór wykonawcy został podyktowany autorskim Programem Prac Konserwatorskich, wydanym pozytywnym Pozwoleniem Służb Konserwatorskich na prowadzenie Prac Konserwatorskich, dotychczas wykonanymi pracami w kościele oraz długoletnim doświadczeniem co gwarantuje prawidłowe wykonanie prac przy obiekcie. Niebagatelne znaczenie ma też pozytywna opinia Rzeczoznawcy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego mgr Barbary Budziaszek z Krakowa z dnia: 2.05.2016 r.