Ogłoszenia duszpasterskie /6 II 2011/

5. NIEDZIELA ZWYKŁA

6 II 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00

Kalendarz liturgiczny

Wtorek: wspomnienie św. Hieronima Emilianiego, zakonnika

Czwartek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

Piątek: wspomnienie św. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego

 

Dziś I niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
Przypominamy, że dziś w Gdowie o g. 14.00 Mszą św. rozpoczynają się dni skupienia dla narzeczonych.
Przypominamy i zachęcamy do zapisów na wyjazd do Rzymu na beatyfikację Jana Pawła II. Zapisy do 15. lutego.
W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską czyli tzw. Kolędę. Składamy serdeczne podziękowania za przyjęcie nas w  waszych domach. Wyrażamy wdzięczność za wszelkie uwagi i spostrzeżenia, które dotyczyły funkcjonowania naszej parafii i pracy w niej, a którymi podczas odwiedzin zechcieliście się z nami podzielić. Dziękujemy za gościnę przy stole, za dowóz na miejsce klędy. Dzięki Waszej ofiarności mogliśmy wspomóc Seminarium Duchowne, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, księży chorych, emerytów i misjonarzy, a także osoby potrzebujące.
Na stoliku są jeszcze kalendarze parafialno-gminne na ten rok. Szkoda, żeby się zmarnowały, więc za dowolną ofiarę wrzuconą do puszki zabierzmy je ze sobą.