Ogłoszenia duszpasterskie /5 VI 2011/

Czwartek: wspomnienie św. Efrema, diakona
Piątek: wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa
Sobota:wspomnienie św. Barnaby, apostoła

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
W sobotę, 11 czerwca, ks. Kardynał zaprasza do Łagiewnik do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Nabożeństwo dziękczynne za beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II.

Porządek Nabożeństwa:

g. 10.00 – czuwanie przy relikwiach bł. Jana Pawła II
g. 12.00 – uroczysta Msza św. przy ołtarzu polowym, przeniesienie relikwii do kościoła dolnego i poświęcenie nowych obiektów Centrum

Wyjazd /parking przy kościele/ o g. 8.30. Chętnych na wyjazd prosimy o zapisy dzisiaj po Mszach św.
Dziś składka do puszek na budowę Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.
Jeszcze raz składam całej parafii podziękowania za zgotowanie ks. Mariuszowi tak pięknych prymicji. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na ten cel.
Bóg zapłać Wszystkim:

••Panu Wójtowi, pracownikom i uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej za przygotowanie dekoracji i dekorację trasy i wszystkim, którzy udekorowali trasę do restauracji.
••Bóg zapłać służbie liturgicznej, Panom Organiście i Kościelnemu.
••Bóg zapłać Scholi za piękny śpiew i występ na przyjęciu, młodzieży z Domu Kultury za występ, kapeli za piękny śpiew i granie.
••Bóg zapłać Pani Eli Kukla za piękną dekorację kościoła, Panu Krzysztofowi Zdebskiemu z Wieruszyc za piękne donice z kwiatami, Pani Agacie Gacek za kwiaty.
••Bóg zapłać wszystkim sponsorom: Państwu Śliwa, Łosiowskim, Stachom, Węglarzom z piekarni.
••Bóg zapłać PP. Agnieszce i Jerzemu Zastawniakom, właścicielom restauracji, za piękne przygotowanie prymicji i za ich hojność.

BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM.

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

Andrzej Bujak
syn Jana i Czesławy Koniecznej, zam. w Łapanowie