Ogłoszenia duszpasterskie /3 IV 2011/

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10 IV 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

Droga krzyżowa: 16.30

Gorzkie Żale: 17.00, a po nich Msza św. wieczorna

 

Droga krzyżowa:
W piątek:
17.15 – dla rodziców i dzieci
19.00 – dla młodzieży
W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne. Programy rekolekcji mamy już w domach, to jeszcze nie wziął, to są jeszcze na stoliku. Zapoznajmy się dobrze z programem, aby jak najliczniej wziąć udział w rekolekcjach, by w ten sposób dobrze się przygotować na zbliżające się Święta Wielkanocne. (Program Rekolekcji Wielkopostnych).
W sobotę, 9. kwietnia o g. 10.00 w naszym kościele odbędzie się błogosławieństwo nowych lektorów z dekanatu Niegowić. W gronie 26 osób będzie 5 chłopców z naszej parafii. Zapraszamy na tę uroczystość.
Kandydaci do sakramentu Bierzmowania, które będzie 14. kwietnia, będą mieć w tym tygodniu obowiązkowe próby w:
środę, czwartek i sobotę o g. 16.00.
W piątek o g. 16.30 w kościele próba dla dzieci przed I Komunią św. i zebranie Rodziców. Obecność obowiązkowa.
W związku z tym, że Japonię nawiedziło straszliwe w skutkach trzęsienie ziemi i tsunami, ks. Kardynał zwraca się z prośbą, by we wszystkich parafiach odbyła się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych przez kataklizm. U nas taka zbiórka będzie w przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem.
Na stoliku są baranki na stół wielkanocny. Ofiara 5 zł na potrzeby Caritasu.
Dziś o g. 18.00 w Domu Kultury zebranie wiejskie mieszkańców Łapanowa i wybór sołtysa.