Ogłoszenia duszpasterskie /29 IV 2012/

4. NIEDZIELA WIELKANOCNA

29 IV 2012

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

 Dziś rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Stanisława, bpa i męczennika.

 

Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek: wspomnienie św. Piusa V, papieża.
Wtorek: wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika
♦ w tym dniu przypada I rocznica Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II
Środa: wspomnienie św. Atanazego, bpa i dra Kościoła
Msze św. w porządku niedzielnym, na Mszach św. odnowienie ślubów jasnogórskich
nabożeństwo majowe o g. 17.30
I czwartek m-ca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne
na Mszę św. o g. 11.00 zapraszamy strażaków z całej parafii i ich rodziny
Piątek: wspomnienie św. Floriana, męczennika
I piątek m-ca – spowiedź rano od g. 6.30 i po południu od g. 16.30
Sobota: wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana
I sobota m-ca – objazd chorych od g. 8.00

 

 W poniedziałek, uroczystą procesją o g. 18.00 rozpoczniemy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, a po procesji Msza św. Zapraszamy serdecznie do udziału w tym nabożeństwie: dzieci do sypania kwiatów, wszystkie dzieci, młodzież i starszych.
 Przez cały miesiąc maj nabożeństwa majowe odprawiać będziemy o g. 18.00, a po nich Msza św. wieczorna. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach, w czasie których modlić się będziemy za Ojca św., za Kościół w Polsce, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie i o dobre urodzaje.
 W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 9.30, 69 dzieci z całej parafii przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego przyjmując I komunię św. Otoczmy te dzieci serdeczną modlitwą. Zostawmy w przyszłą niedzielę Mszę św. o g. 9.30 dla tych dzieci i ich rodzin, i wybierzmy Mszę św. o innej godzinie.
 Spowiedź św. dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin w sobotę od g. 16.00.
 We wtorek o g. 9.00 w kościele obowiązkowa próba dzieci przed I Komunią św.
 We wtorek o g. 15.00 pogrzeb śp. Adama Janusa z Łapanowa.
Wieczny odpoczynek…