Ogłoszenia duszpasterskie /29 I 2012/

Wtorek: wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
Msze św.: 7.00; 9.30; 16.00; 17.00
na Mszach św. święcenie gromnic
I czwartek m-ca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne
Piątek: wspomnienie św.Błażeja, bpa i męczennika
I piątek m-ca – spowiedź od g. 6.30 i od g. 16.00
Sobota: I sobota m-ca – objazd chorych od g. 8.00
Niedziela: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
I niedziela m-ca – adoracja

♦ W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli tzw. kolędę. Składamy serdeczne podziękowania za przyjęcie nas w Waszych domach. Wyrażamy wdzięczność za wszelkie uwagi i spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania naszej parafii i pracy w niej. Dziękujemy za gościnę przy stole, za dowóz na miejsce kolędy i za wszelkie przejawy życzliwości. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji kolędy. Dzięki nim mogliśmy wspomóc nasze Seminarium Duchowne, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, chorych księży, emerytów i misjonarzy, a także osoby potrzebujące.
Na stoliku są jeszcze kalendarze na ten rok. Szkoda żeby się zmarnowały. Dlatego za dowolną ofiaę wrzuconą do puszki zabierzmy je do domów.
Od przyszłej niedzieli, przez kolejne 4 niedziele lutego, w Gdowie odbywać się będą dni skupienia dla narzeczonych. Początek o g. 14.00 Mszą św.
Wszystkich planujących w tym roku zawrzeć małżeństwo, zachęcamy do wzięcia udziału.

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE