Ogłoszenia duszpasterskie /27 V 2012/

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

27 V 2012

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

 nabożeństwo majowe o 17.30
 jutro drugi dzień Świąt – Święto NMP Matki Kościoła
Msze św.: 7.00; 9.30; 16.00; 18.00

 

Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek: święto NMP Matki Kościoła
Wtorek: wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
Środa: wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika
♦ w tym dniu przypada ostatnie nabożeństwo majowe z procesją. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci do sypania kwiatów i wszystkie dzieci komunijne – koniecznie w strojach komunijnych
Piątek: wspomnienie św. Justyna, męczennika
I piątek m-ca – spowiedź rano od g. 6.30 i po południu od g. 16.30
Sobota: I sobota m-ca – objazd chorych od g. 8.00
♦ w tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Kto tego obowiązku jeszcze nie dokonał, niechże to uczyni w tym tygodniu

 

 W ubiegłą niedzielę na budowę podjazdu do kościoła dla wózków, 42 rodziny złożyły ofiary na łączną kwotę 3430 zł. Bóg zapłać. Jednak na tę inwestycję to mało. Liczymy na dalsze ofiary, a także na sponsorów, którzy pomogliby jej w realizacji.
 Prosimy rodziców dzieci komunijnych, by po Mszach św. zgłaszali się do zakrystii po odbiór zdjęć i płytek z komunii.
 Uczniowie klasy I TM ZS w Łapanowie, zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi wielkiego serca, o wzięcie udziału w akcji „O uśmiech dziecka”. W sklepach ustawione są kartony, do których można składać wszelkie artykuły spożywcze i przemysłowe. Paczki przekażemy dzieciom z domu dziecka. Serdecznie dziękujemy.
 W przyszłą niedzielę w Gdowie, Mszą św. o g. 14.00, rozpoczną się dni skupienia dla narzeczonych, przygotowujące do małżeństwa. Kontynuowane będą w kolejne 4 niedziele. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE