Ogłoszenia duszpasterskie / 25.02.2018r. /

Lut 25, 2018 by

25.02.2018r.  –  2  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

Msze św. : 7.30 – 9.30 – 11.00 – 12.30 – 17.00

Droga krzyżowa: 15.30

Gorzkie Żale: 16.00

W piątek: Droga krzyżowa o godz. 16.30 dla rodziców i dzieci w nowym kościele, a o godz. 20.00 droga krzyżowa muzyczna dla młodzieży i starszych w starym kościele.


W czwartek: pierwszy miesiąca – dzień modlitw o powołania

W piątek: pierwszy miesiąca – Spowiedź rano od godz. 6.30 w starym kościele i po południu od godz. 16.00 w nowym kościele.

W sobotę: pierwszą miesiąca – objazd chorych, z tym, że Ks. Robert chorych w swoim rejonie odwiedzi w piątek od godz. 8.30.


Na Gorzkich Żalach składka przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.


W środę na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy Grupę Modlitewną im. Ks. Jana Leona Ziółkowskiego.


W czwartek na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami, podczas której zostaną wręczone dzieciom książeczki do Nabożeństwa.


Na stolikach są gazety HIT i inne. Zabierzmy je do domu do poczytania.


INTENCJE  MSZALNE

26 II – poniedziałek

6:30   –  + Stanisław Kowalczyk od siostry Ireny z rodziną

7:00   –  + Stanisław Burek od rodziny Węglarzy

17:00 –  + Aleksander Mika

27 II – wtorek  

6:30   –  Dziękczynna w 25 r. ślubu Stefana i Małgorzaty od dzieci

7:00   –  + Marianna Zdebska od kuzynki Janiny z rodziną

17:00 –  + Stefan Sionko

28 II – środa

6:30   –  + Aniela i Józef Kaleta

7:00   –  + Stanisław Kowalczyk od brata Tadeusza z rodziną

17:00 –  + Jan Bujak w 2 r. śm.

1 III – czwartek

6:30   –  + Genowefa Szklarzewicz od wnuka Marcina

7:00   –  + Stanisław Burek od siostry Zofii z rodziną

17:00 –  + Jadwiga i Ludwik Wirtel

 2 III – piątek  

6:30   –  + Stanisław Kowalczyk od rodziny Kowalczyków z Wieruszyc

7:00   –  + Stanisław Satoła od wnuka Łukasza z rodziną

17:00 –  + Helena Tomera

3 III –  sobota

6:30   –  + Stanisław Kowalczyk od syna Tadeusza z rodziną

7:00   –  + Józef Natonek 24 r. śm. rodzice Antonina i Teofil

II         –  + Stanisław i Maria Tabak

17:00 –  W intencji Róż – I Róży Kobiet z Kobylca

 4 III – Niedziela

7:30   –  + Ludwika i Władysław Odrzywołek

9:30   –  + Joanna, Stanisław i Czesław Weber

II         –  + Kazimierz Zegarliński

11:00 –  + Antonina i Stanisław Kazek

II         –  + Kazimierz Bukowiec z ok. imienin

12:30 –  + Anna Kulig 25 r. śm. wsp. męża Jana i wnuka Janusza

17:00 –  + Jan Jawień 13 r. śm.

Related Posts

Tags

Share This