Ogłoszenia duszpasterskie /23 X 2011/

30. NIEDZIELA ZWYKŁA

23 X 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00
Nabożeństwo różańcowe: 16.30

♦ dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwach o tych, do których nie dotarła jeszcze Ewangelia Chrystusowa i o misjonarzach i misjonarkach, którzy opuścili swoje kraje, by tam głosić Ewangelię Chrystusową. Szczególnie pamiętajmy o misjonarzach i misjonarkach z Polski.

 

Kalendarz liturgiczny


 

♦  W przyszłą niedzielę przypada rocznica poświęcenia kościoła.
Na wypominki za zmarłych przyjmujemy dziś po Mszach św. w zakrystii, a także przez cały tydzień w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii.
Przypominamy o porządkowaniu grobów naszych zmarłych na cmentarzu i bardzo prosimy o nie zaśmiecanie cmentarza.
♦  Spowiedź św. przed Wszystkimi Świętymi codziennie na Mszach św.
♦  W ubiegłą niedzielę na potrzeby kościoła złożyliśmy na tacę ok. 8 000 zł, ale to zbyt mało by założyć na dachu śniegołapy chroniące nasz kościół przed opadami śniegu. Dlatego prosimy o dalsze ofiary.

 

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE