Ogłoszenia duszpasterskie /23 I 2011/

3. NIEDZIELA ZWYKŁA

23 I 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00

Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Wtorek: Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Środa: wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Czwartek: wspomnienie błogosławionego Jerzego Matulewicza, biskupa

Piątek: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

Sobota: wspomnienie św. Anieli Merici

 

W najbliższą sobotę od g. 15.00 będą Dni Otwarte na naszych Warsztatach Terapii Zajęciowej, a o g. 18.00 będzie występ naszych niepełnosprawnych i aukcja dzieł przez nich wykonanych. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tą działalnością pracy duszpasterskiej w naszej parafii.
W przyszłą niedzielę, po Mszy św. wieczornej, w kościele będzie koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi „Perełki Niepokalanej” oraz chóru działającego przy Domu Kultury. Zapraszamy. Po koncercie spotkanie z Rodzicami naszych scholistek.
O g. 18.00 w przyszłą niedzielę w Domu Kultury będzie meeting kabaretowy, na który zapraszają organizatorzy.
W przyszłą niedzielę o g. 7.30 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, odwiedzonych podczas tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Pragniemy w ten sposób podziękować Wam za gościnę i życzliwość.
W piątek po Mszy św. wieczornej w kościele będzie zebanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prosimy rodziców o niezawodne przybycie.
Przypominamy o zapisach na pielgrzymkę do Rzymu na Beatyfikację Jana Pawła II.

PORZĄDEK KOLĘDY

czwartek /27 I/

od g.   9.00 – BOCZÓW –  od PP. Skowronek do PP. Gumulińskich

Druga i ostatnia część Boczowa (kończąca tegoroczną kolędę) będzie w przyszłym tygodniu w poniedziałek