Ogłoszenia duszpasterskie / 21.05.2017r. /

Maj 21, 2017 by

21.05.2017r.  –  6  NIEDZIELA

Msze św. : 7.30 – 9.30 – 11.00 – 12.30 – 18.00 ( stary kościół )

Nabożeństwo majowe : 17.30


Kalendarz liturgiczny :

Poniedziałek : Wsp. św. Rity z Cascii, zakonnicy

Środa : Wsp. Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

Czwartek : Wsp. św. Grzegorza VII, papieża

Piątek : Wsp. św. Filipa Nereusza, kapłana

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.


Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00

Po białym tygodniu dzieci na majówkach jest bardzo mało. Zachęcamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie.


W tym tygodniu przypadają Dni krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. Tradycyjnie już we wszystkich wioskach będą procesje w pola, modlitwy o urodzaje i Msza św. Porządek jest następujący :

Poniedziałek : godz. 19.30 – Wola Grabska – prosimy przyjechać po ks. Tomasza

Wtorek : godz. 18.00 – Ubrzeż – prosimy przyjechać po ks. Tomasza

Wtorek : godz. 19.30 – Grabie – prosimy przyjechać po ks. Tomasza

Wtorek : godz. 19.30 – Kobylec – na Dworskim, koło P. Mariana Zdebskiego – prosimy przyjechać po ks. Roberta

Wtorek : godz. 19.30 – Kępanów – przyjedzie ks. proboszcz

Środa : godz. 18.00 – Łapanów – w kościele

Środa : godz. 19.30 – Lubomierz – prosimy przyjechać po ks. Roberta

Środa : godz. 19.30 – Boczów – przyjedzie ks. proboszcz

Czwartek : godz. 18.00 – Brzezowa – prosimy przyjechać po ks. Tomasza

Czwartek : godz. 19.30 – Wieruszyce – prosimy przyjechać po ks. Roberta

Czwartek : godz. 19.00 – Wola Wieruszycka – przyjedzie ks. proboszcz

Piątek : godz. 18.00 – Wolica – prosimy przyjechać po ks. Roberta

Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.


Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się :

14/2017

Dariusz Korba, syn Marka i Zofii Kaja zam. w Brzezowej 32 oraz Karolina Paszkot, córka Stanisława i Apolonii Babraj zam. w Ubrzeży 52

15/2017

Konrad Kucharski, syn Andrzeja i Zofii Wojtal zam. w Kobylcu 174 oraz Marta Piątkowska, córka Jarosława i Urszuli Nowak zam. w Grabiu 43

16/2017

Marcin Dudek, syn Jerzego i Bogusławy Kowalczyk zam. Wola Wieruszycka 25 oraz Natalia Kita, córka Ryszarda i Danuty Mochel zam w Królówce 425

17/2017

Marcin Satoła, syn Stanisława i Bożeny Woźniak zam. w Brzezowej 61 oraz Agata Furtak, córka Pawła i Mieczysławy Malinowskiej zam. w Łapanowie 130

18/2017

Karol Drożdż, syn Józefa i Jolanty Wilgockiej zam. w Łapanowie oraz Marta Weszka, córka Kazimierza i Krystyny Piwowarczyk zam. w Kornatce 179

19/2017

Ireneusz Tabak, syn Romana i Józefy Dudek zam. w Wolicy 24 oraz Klaudia Sikora, córka Zbigniewa i Elżbiety Wojtal zam. w Kępanowie 31

20/2017

Kamil Tabor, syn Stanisława i Ewy Leśniak zam. w Boczowie 7 oraz Agnieszka Gut, córka Kazimierza i Agaty Jawień zam. w Nieszkowicach M. 3

21/2017

Dawid Skowronek, syn Józefa i Marii Juszczyk zam. w Bytomsku 128 oraz Magdalena Zając, córka Bogdana i Marii Tyrańskiej zam. w Brzezowej 42

22/2017

Tomasz Węgrzyn, syn Stanisława i Stanisławy Woźniak zam. w Kamyku 56 oraz Angelika Drożdż, córka Anny Drożdż zam. w Kobylcu 168

23/2017

Tomasz Satoła, zamieszkały Kobylec 103 oraz Angelika Klimczak zam. w Sieradzu


INTENCJE  MSZALNE

22 V – poniedziałek

6:30   –  + Maria Kuźma od kuzynki Tosi i Lucyny

7:00   –  + Wojciech Cuper od bratanicy Renaty z rodziną

18:00 –  + Honorata Jeleń 34 r. śm.

23 V – wtorek  

6:30   –  + Teresa Węglarz od siostry Hani z mężem

7:00   –  + Wojciech Cuper  od brata Krzysztofa z żoną

18:00 –  + Jerzy Kwarciak od córki Marzeny z mężem

24 V – środa

6:30   –  ++ Marian i Stanisława Zając

7:00   –  + Wojciech Cuper od Siostry Marii z rodziną

18:00 –  + Jerzy Kwarciak od syna Mirosława z narzeczoną

25 V – czwartek

6:30   –  + Teresa Węglarz od siostry Marysi z rodziną

7:00   –  + Jerzy Kwarciak od siostrzeńca Pawła z rodziną

II         –  + Stanisław i Maria Stryszowski, bracia Jan i Tadeusz

18:00 –  + Maria Kuźma od siostry Moniki z rodziną

26 V – piątek  

6:30   –  + Marian Sutor od córki Barbary z rodziną

7:00   –  + Jerzy Kwarciak od siostrzeńca Łukasza z rodziną

18:00 –  + Maria Kuźma od chrześniaka Pawła z rodziną

II         –  ++ Anna Żurek, Krystyna Piech z ok. dnia matki

27 V –  sobota

6:30   –  + Jerzy Kwarciak od siostrzeńca Michała z rodziną

7:00   –  + Maria Kuźma od Agnieszki z Michałem

18:00 –  Za zmarłych z rodziny Zelków

II         –  + Aniela Kawala wsp. męża Mieczysława i syna Jana

28 V – Niedziela

7:30   –  Za parafian

II         –  + Bogdan Goczał 5 r. śm.

9:30   –  + Michał i Maria Malinowski, córka Michalina

11:00 –  + Maria Mazur 34 r. śm.

II         –  + Józef Trojański 20 r. śm.

12:30 –  W int. rodziny Sotołów o bł. Boże i opiekę Matki Bożej

18:00 –  + Edward Góral 3 r. śm. od żony i córki

 

Related Posts

Tags

Share This