Ogłoszenia duszpasterskie / 21.04.2013r. /

21.04.2013r. – IV NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Msze św. o godzinie : 7:30, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00

———————————————————————————————————————-

Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania. Zamiast kazania w czasie adoracji modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne także i z naszej parafii.

———————————————————————————————————————–

We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski.

———————————————————————————————————————–

W środę wsp. św. Jerzego, męczennika.

———————————————————————————————————————–

W czwartek Święto św. Marka, Ewangelisty.

———————————————————————————————————————-

W piątek o godz. 18.30 próba przed Bierzmowaniem dla młodzieży klas III Gimnazjum.

———————————————————————————————————————-

W sobotę o godz. 16.00 – próba dla dzieci przed I Komunią św.

———————————————————————————————————————-

W środę 24.04.2013r. o godz. 16.00 pogrzeb śp. Anieli Leśniak z Grabia , lat 87

W niedzielę 28.04.2013r. o godz. 15.00 pogrzeb śp. Władysława Łacnego z Łapanowa, lat 76

Wieczny odpoczynek…………………

———————————————————————————————————————

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się :

Krzysztof Sotoła, syn Mariusza i Danuty Galica, zam. w Kobylcu

Beata Ligas, córka Stanisława i Krystyny Myszka, zam. w Szyku.

———————————————————————————————————————–

INTENCJE MSZALNE

22 IV- poniedziałek:
6:30 – Jan Ciszek – od Elżbiety i Mieczysława Janus
7:00 – Władysław Góral – od żony
18:00 – Leszek Grabacki – od kuzyna Grzegorza z rodziną

23 IV – wtorek:
6:30 – Jan Ciszek – od sąsiadów Leśniaków
7:00 – Kazimierz Piechnik, wsp. żonę Zofię
18:00 – Leszek Grabacki – od chrzestnej z mężem

24 IV – środa:
6:30 – Jan Ciszek  –  od Bartłomieja i Bernadety
7:00 – Władysław Góral – od córek z rodzinami
18:00 – Maria Kwarciak – od córki Czesławy z mężem

25 IV – czwartek:
6:30 – Jan Ciszek – od rodziny Głowackich
7:00 – Stanisław Sroka w 22 r. śm.
18:00 – Maria Kwarciak – od wnuków Marzeny z mężem i Mirka

26 IV – piątek:
6:30 – Maria Kwarciak – od rodziny Skiba
7:00 – Jan Ciszek – od sąsiadów Zdzisława Janusa z rodziną
18:00 – Stanisław Paszkot i zmarli z rodziny                                                                                                                  II –  W 18 r. urodzin Ilony dziękczynna i o bł. Boże i opiekę Matki Boskiej

27 IV – sobota:
6:30 – Maria Kwarciak – od chrześnicy Doroty z rodziną
7:00 – Jan Ciszek – od Beaty i Dariusza Zdulecznych                                                                                                       II –   online slots Marian Odrzywolski i za uczestników pogrzebu
18:00 – W 30 r. ślubu Krystyny i Władysława dziękczynna i o bł. Boże                                                                                                                                                                                                 II   – W 80 r. urodzin Zdzisława dziękczynna i o bł. Boże

28 IV – niedziela: 
7:30 – W 1 r. ślubu Anety i Grzegorza dziękczynna i o bł. Boże                                                                                        II –   W 20 r. ślubu Ewy i Roberta dziękczynna i o bł. Boże
9:30 – Janina Zegarlińska, mąż Kazimierz
11:00 – Wojciech Kopanica
12:30 – W 40 r. ślubu Stanisława i Zofii dziękczynna i o bł. Boże                                                                                 18:00 -Za parafian                                                                                                                                                                 II –   Stanisław Szewczyk w dniu urodzin