Ogłoszenia duszpasterskie / 18.03.2018r. /

Mar 20, 2018 by

18.03.2018r.  –  5  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

Msze św. : 7.30 – 9.30 – 11.00 – 12.30 – 17.00

Droga krzyżowa: 15.30

Gorzkie Żale: 16.00, a po nich Msza św. i nauka dla rodziców

Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Witamy wśród nas Ojca Rafała, którego już gościliśmy w naszej parafii na rekolekcjach adwentowych, który będzie na przewodził w tych rekolekcjach.

Programy mamy w domu, jeśli ktoś nie ma, to są jeszcze na stolikach.

Starajmy się jak najliczniej w nich uczestniczyć, odłóżmy zbędne zajęcia, aby był CZAS NA REKOLEKCJE. Zachęcajmy się nawzajem do udziału w nich i módlmy się o dobre owoce tych rekolekcji dla wszystkich. Zechciejmy jak najliczniej skorzystać z wtorkowej Spowiedzi św., bo później będzie o nią trudno.

Składka na rekolekcjach na naukach dla wszystkich będzie przeznaczona na potrzeby rekolekcji.


Jutro Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.


W piątek – Droga krzyżowa o godz. 16.30 dla dzieci i rodziców i o godz. 20.00 w starym kościele – muzyczna dla młodzieży i starszych.


W przyszłą niedzielę przypada NIEDZIELA  PALMOWA, rozpoczynająca WIELKI  TYDZIEŃ. 15 minut przed godz. 11.00 zgromadzimy się przed  kościołem na poświęcenie palm, po czym odprawimy procesję wokół kościoła z palmami na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do  Jerozolimy. Po Mszy św. będzie konkurs palm.


W zakrystii są jeszcze do nabycia baranki na stół wielkanocny.


Wczoraj w Domu Kultury nasza młodzieżowa Grupa Teatralna, którą prowadzi Ks. Robert pokazała bardzo piękne i wzruszające przedstawienie pt. „W poszukiwaniu rodzinnej miłości”. Będzie ono powtórzone po Świętach, bo naprawdę warto zobaczyć.


W przyszłą niedzielę w starym kościele o godz. 18.00 koncert Zespołu „Cud i Przyjaciele”. – pt. „Nasze krzyże” połączony z rozważaniami na temat krzyża.


Również w przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka Caritasu do puszek na pomoc biednym na Święta.


INTENCJE  MSZALNE

19 III – poniedziałek

7:00   –  + Stanisław Satoła od sąsiadów Anny i Mirosława

8:30   –  + Stanisław Burek od brata Stefana z rodziną

12:30 –  + Józef Węglarz

18:00 –  + Józef Sobczyk

II         –  + Jerzy Manys 1 r. śm.

 20 III – wtorek  

7:00   –  + Genowefa Szklarzewicz od córki Marii

10:00 –  + Stanisław Burek od rodziny Czajowskich i Rynczak

16:00 –  + Jan Gumuliński wsp. żonę Stanisławę

18:00 –  + Władysław Niewidok od żony

II         –  + Emilia Janus 1 r. śm. wsp. męża Stanisława od syna z rodziną

21 III – środa

7:00   –  + Stanisław Burek od sąsiadów Wojasów

8:30 –    + Stanisław Satoła od Burnosów

12:30 –  + Barbara i Stanisława Kaleta

16:00 –  + Genowefa Szklarzewicz od córki Elżbiety

18:00 –  + Agnieszka Łaciak od Marii i Stanisława Bartosik

22 III – czwartek

6:30   –  + Franciszek Góral r. śm. wsp. żonę Stefanię

7:00   –  + Janina i Maria Pająk

17:00 –  + Stanisław Burek od nauczycieli emerytów ZS im. Jana Pawła II

 23 III – piątek  

6:30   –  + Agnieszka Łaciak od Moniki i Józefa Łaciak

7:00   –  + Władysław Kuska 5 r. śm. od żony z rodziną

17:00 –  + Stanisława Ruman, syn Wiesław

24 III –  sobota

6:30   –  + Genowefa Szklarzewicz od córki Zofii z mężem

7:00   –  + Stanisław Satoła od chrześnicy Małgorzaty

17:00 –  + Czesława Roj

II         –  + Józef Łapczyński z ok. imienin

 25 III – Niedziela

7:30   –  + Adolf Drożdż 16 r. śm.

9:30   –  + Augustyna Stelmach 11 r. śm.

11:00 –  Za parafian

II         –  + Stanisław Tuleja 4 r. sm. , Helena żona

12:30 –  + Jan Gołdas, Jakub i Stefania

17:00 –  + Jan i Anna Kołodziej, Franciszek i Bronisława Piwowar

 

Related Posts

Tags

Share This