Ogłoszenia duszpasterskie /16 X 2011/

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00
Nabożeństwo różańcowe: 16.30

♦ dziś przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
♦ 33 lata temu, Kardynał Karol Wojtyła został wybrany na Stolicę Piotrową przybierając imię Jan Paweł II. Dziś czcimy Go jako Błogosławionego

Poniedziałek: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika
Wtorek: święto św. Łukasza  Ewangelisty, patrona służby zdrowia
Środa: wspomnienie św. Pawła od Krzyża
Czwartek: uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji i miasta Krakowa, patrona nauczycieli
Piątek: wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, bpa

♦ W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny.
Jutro o g. 9.00 Msza św. w intencji Zespołu Szkół im. Jana Pawła II z okazji Patrona Szkoły.
We środę o g. 12.00 Msza św. dla Gimnazjum im. Janusza Kuliga z okazji Patrona Szkoły.
♦ W czwartek Msza św. w intencji Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego z okazji Patrona Szkoły.
Na te Msze zapraszamy wszystkich Parafian.
♦  Dziś składka na potrzeby kościoła – dokończenie remontu dachu naszej nowej świątyni.
♦  Można już składać na wypominki w zakrystii po Mszach św., a także w kancelarii w godzinach urzędowania. Na stolikach są kartki na wypominki jednorazowe i roczne. Zabierzmy je do domu i wpiszmy na nich zmarłych, stosując formę 1. osoby liczby pojedynczej (tak jak się nazywają, np. ks. Tadeusz Siepak), żeby ułatwić czytanie.

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

Rafał Król
syn Stefana i Stanisławy Surma, zam. w Ubrzeży