Ogłoszenia duszpasterskie /14.04.2013r. /

14.04.2013r. – III  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Msze św. o godzinie : 7:30, 9:30, 11:00, 18:00

————————————————————————————————————-

Dziś w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci JEZUSA CHRYSTUSA – ODKUPICIELA CZŁOWIEKA.

O godz. 12.30 – Mszy św. nie będzie.

W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania oraz rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw w tej intencji. Kościołowi wciąż potrzeba nowych kapłanów, dlatego ta modlitwa jest tak bardzo ważna i potrzebna.

————————————————————————————————————–

W piątek o godz.  16.30 w kościele próba dla młodzieży klas III Gimnazjum przed Bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa.

————————————————————————————————————–

W sobotę o godz. 16.00  próba dla dzieci przed I Komunią św. . Obecność również obowiązkowa.

————————————————————————————————————–

W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego.

————————————————————————————————————–

Poczta Polska informuje, że w Urzędzie Pocztowym w Łapanowie można składać zamówienia na dekodery umożliwiające odbiór sygnału cyfrowego. Zamówienia można też składać u listonosza.

15 IV- poniedziałek:
6:30 – + Jan Ciszek – od sąsiadów Stalmachów z Grabia
7:00 – + Aleksandra Szewczyk 8 r.  śm.  wsp.  męża Andrzeja
18:00 -+ Stanisław Łyduch 2 r.  śm.  wsp.  Annę i Kazimierza

16 IV – wtorek:
6:30 – + Jan Ciszek – od rodziny Tulejów z Kobylca
7:00 – + Władysław Góral – od żony
18:00 -+ Regina Zdebska 5 r.  śm. – od syna Stanisława

17 IV – środa:
6:30 – + Jan Ciszek  –  od sąsiadów Sendów z Grabia
7:00 – + Władysław Góral – od żony
18:00 -+ Rudolf Kowalczyk wsp. rodziców

18 IV – czwartek:
6:30 – + Kazimierz Stokłosa w 8 r. śm.
7:00 – + Jan Ciszek – od pracowników Tok-Frez

19 IV – piątek:
6:30 – + Leszek Grabacki – od kuzyna Marcina z rodziną
7:00 – + Jan Ciszek – od rodziny Mikołajczyków z Ubrzeży
18:00 – W 18 r. urodzin Justyny dziękczynna i o błog. Boże

20 IV – sobota:
6:30 – + Jan Ciszek – od rodziny Birosów z Boczowa
7:00 – + Weronika i Julian Mroczek

21 IV – niedziela:
7:30 – W 30 r. ślubu Krystyny i Romana dziękczynna i o błog. Boże
9:30 – + Wojciech Kopanica
11:00 – Dziękczynna za łaski i o opiekę Bożą w rodzinach
12:30 – + Marian Konieczny 7 r.  śm.                                                                                                                               II  – + Eugenia Pietrzyk wsp. męża Wojciecha – od córki z rodziną                                                                                                                                                                                                 18:00 – + Jan Wawszczyk i Tomasz wnuk w 24 r.  śm.