Ogłoszenia duszpasterskie /13 V 2012/

6. NIEDZIELA WIELKANOCNA

13 V 2012

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

 Dziś procesja św. Stanisława, bpa i męczennika z Wawelu na Skałkę
 Dziś także przypada wspomnienie NMP z Fatimy
 w naszej parafii rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie o g. 18.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy, a szczególnie dzieci komunijne z rodzicami, którzy poniosą figurę Matki Bożej w procesji. Podczas tego nabożeństwa odprawimy także nabożeństwo majowe.

 

Kalendarz liturgiczny

Środa: święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

 

 W tym tygodniu przypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Przyjdźmy jak najliczniej na te nabożeństwa, by modlić się o dobre urodzaje, o błogosławieństwo Boże w pracy na polach, a także o uchronienie nas od klęsk żywiołowych.
Porządek nabożeństw będzie następujący:

Poniedziałek
g. 18.00 – Łapanów /Msza św. i modlitwy o urodzaje/
g. 18.00 – Grabie
g. 18.00 – Wola Wieruszycka
g. 19.30 – Brzezowa
g. 19.30 – Wola Grabska
Wtorek
g. 18.00 – Wolica
g. 19.30 – Kobylec /Msza św. przy Krzyżu Jubileuszowym/
g. 19.30 – Boczów
Środa
g. 18.00 – Wieruszyce
g. 19.30 – Lubomierz
g. 19.30 – Kępanów
Czwartek
g. 18.00 – Ubrzeż

 W przyszłą niedzielę, jak w każdą III m-ca, składka na potrzeby kościoła. Chcemy w najbliższym czasie wybudować podjazd do kościoła na wózki inwalidzkie i wózki dla dzieci, a także wejście do kościoła dla niepełnosprawnych i starszych. To sprawa pilna, która powinna być już dawno wykonana. Ale też i kosztowna, bo materiał na wykonanie podjazdu jest drogi. Dlatego prosimy o pomoc w ofiarach na ten cel w kopertach.

 

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE