Ogłoszenia duszpasterskie /11 XI 2012/

32. NIEDZIELA ZWYKŁA

11 XI 2012

 

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00
 Różaniec za zmarłych o g. 16.30
dziś także przypada wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa
dziś Narodowe Święto Niepodległości. O g. 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji Ojczyzny, a po niej akademia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej. Do wspólnej modlitwy za Ojczyznę serdecznie zapraszamy

 

Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek: wspomnienie św. Jozafata, bpa i męczennika
Wtorek: wspomnienie św. męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza,
Izaaka i Krystyna
Czwartek: wspomnienie św. Alberta Wielkiego, bpa i dra Kościoła
Piątek: wspomnienie MB Miłosierdzia
Sobota: wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

 

W przyszłą niedzielę przybędzie do nas ks. Witalis Mysona pracujący na Białorusi w skrajnie trudnych warunkach. Ks. Witalis już u nas był i głosił nam rekolekcje adwentowe. Tym razem, wygłosi nam kazania i po Mszach św. będzie zbierał ofiary na pomoc w tej trudnej pracy na Białorusi, gdzie Kościół jest zwalczany.

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE