Ogłoszenia duszpasterskie /11 IX 2011/

24. NIEDZIELA ZWYKŁA

11 IX 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

♦ dziś XIX  Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Z naszej parafii pojechało autokarami ponad 60 osób.

Kalendarz liturgiczny

Poniedziałek: wspomnienie Najświętszego imienia Maryi
Wtorek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła
Czwartek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
Piątek: wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, bpa
Sobota: wspomnienie św. Roberta Bellarmina, bpa i dra Kościoła

 

♦ W przyszłą niedzielę przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. Świętego Stanisława uczcimy wraz z młodzieżą w przyszły poniedziałek. ♦ We wtorek o g. 18.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie wszystkich zapraszamy, a szczególnie mieszkańców Wolicy, którzy przyozdobią figurę Matki Bożej kwiatami i poniosą w procesji. ♦ Rodzinę Kawalów z Boczowa dotknęło w ubiegłym tygodniu z soboty na niedzielę wielkie nieszczęście: spłonęły zabudowania gospodarcze /stajnia i stodoła/, uszkodzony został dom, stracili tegoroczne zbiory. Dlatego w przyszłą niedzielę będą wystawione puszki (zamiast składki na potrzeby parafii jak w każdą III niedzielę m-ca), do których złóżmy ofiary by pomóc tej rodzinie.

DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA PRZYGOTOWUJĄ SIĘ:

Krzysztof Gumuliński
syn Eugeniusza i Marii Nowak, zam. w Grabiu
Iwona Kaja
córka Józefa i Marii, zam. w Tarnawie

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE