Ogłoszenia duszpasterskie /10 IV 2011/

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10 IV 2011

Msze św.: 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 18.00

Droga krzyżowa: 16.30

Gorzkie Żale: 17.00, a po nich Msza św. wieczorna

 

Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Starajmy się jak najliczniej w nich uczestniczyć. Odłóżmy na czas rekolekcji zbędne zajęcia by przyjść do kościoła. Módlmy się wspólnie o jak najlepsze owoce tych rekolekcji. Spowiedź rekolekcyjna we środę. Rekolekcje poprowadzi ks. Jacek Szczygieł – Sercanin ze Stadnik, którego serdecznie wśród nas witamy.
Składka na rekolekcjach przeznaczona będzie na potrzeby rekolekcji, a na Gorzkich Żalach na kwiaty do Bożego Grobu.
W piątek Droga Krzyżowa:

17.15 – dla dorosłych i dzieci
19.00 – dla młodzieży

W przyszłą niedzielę przypada NIEDZIELA PALMOWA, rozpoczynająca WIELKI TYDZIEŃ. 15 minut przed g. 11.00 będzie przed kościołem święcenie palm i procesja wokół kościoła na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Po Mszy św. Wójt Gminy Łapanów zaprasza do udziału w konkursie na najwyższą i najładniejszą palmę.
W pracowniach Warsztatu Terapii Zajęciowej nasi niepełnosprawni pod nadzorem instruktorów wykonali piękne stroiki, które mogą upiększyć nasze stoły wielkanocne. Stroiki będą sprzedawane przed kościołem w przyszłą niedzielę. Kupując je wesprzemy działalność Warsztatów Niepełnosprawnych. Za Waszą hojność już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.
We wtorek o g. 15.00 w kościele pogrzeb śp. Stefanii Palacz z Grabia lat 91: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
W czwartek o g. 18.00 młodzież kl. III Gimnazjum przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Sakramentu udzieli im ks. Infułat Bronisław Fidelus. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich.
W piątek o g. 16.00 próba dzieci przed I Komunią św. Obecność obowiązkowa!

♦ INTENCJE MSZALNE

♦ ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE