Ogłoszenia duszpasterskie / 07.04.2013r. /

7 IV 2013r. – II  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  czyli  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

Msze  święte o godzinie : 7:30, 9:30, 11.00, 12.30, 18.00

Po mszach św. dokonamy aktu zawierzenia świata Miłosierdziu Bożemu.

Dziś rozpoczyna się 69 Tydzień Miłosierdzia.

——————————————————————————————————————————–

Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca, przeżywany jako Dzień Świętości Życia, szczególnie modlimy się w tym dniu w intencji dzieci poczętych a jeszcze nie narodzonych. Można w tym dniu dokonać aktu duchowej adopcji.

——————————————————————————————————————————–

W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci JEZUSA CHRYSTUSA – ODKUPICIELA CZŁOWIEKA – REDEMPTOR HOMINIS.

Uroczysta Suma o godz. 11.00.  Przyjdźmy jak najliczniej, by uczcić Chrystusa – naszego Odkupiciela. Zapraszamy na sumę dzieci do sypania kwiatów, dzieci z klas III w strojach komunijnych, dzieci szkolne i młodzież, ministrantów, lektorów, scholę, Róże Żywego Różańca, chór parafialny, strażaków i całe rodziny.

Mszy św. o godz.  12.30  nie będzie.

———————————————————————————————————————————-

W sobotę o godz.  16.00  w kościele próba dzieci przed I  Komunią św.

Obecność obowiązkowa

———————————————————————————————————————————–

W piątek po Mszy św. wieczornej o godz.  18.30  zebranie rodziców klas III Gimnazjum, którzy mają przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.

———————————————————————————————————————————-

Choć mamy duży parking przy kościele, to mimo wszystko robi się coraz ciaśniej, dlatego prosimy przyjeżdżających od strony Ubrzeży o korzystanie z parkingu na placu targowym – wjazd od Posterunku Policji. Stamtąd jest przecież blisko do kościoła , a to rozładuje tę ciasnotę przy kościele.

——————————————————————————————————————————–

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się :

Krzysztof Pacek, syn Romana i Stanisławy Stelmach zam. w Łapanowie oraz Natalia Kowalska, córka Henryka i Heleny Sojka, zam. w Wilkowisku.

Szczepan Sroka, syn Krzysztofa i Józefy Pączek, zam. w Starym Rybiu oraz Joanna Skiba, córka Andrzeja i Grażyny Kwarciak, zam. w Lubomierzu.

———————————————————————————————————————————

W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności :

+ Stanisława Zięba z Kobylca – lat 88

+ Władysława Dudzic z Wieruszyc – lat 82

+ Kazimierz Zdebski z Kobylca – lat 82

Wieczny Odpoczynek…………..

8 IV- poniedziałek:
6:30 – + Jan Ciszek – od siostry Ireny
7:00 – + W pewnej intencji
18:00 -+ W 30 r.  ślubu Joanny i Albina dziękcz. i o bł. Boże

9 IV – wtorek:
6:30 – + Jan Ciszek – od siostrzenicy Haliny Drabek
7:00 – + Władysław Węglarz
18:00 -+ Marianna Tabak 13 r. śm.  wsp.  męża Mariana

10 IV – środa:
6:30 – + Jan Ciszek  –  od siostrzeńca Grzegorza
7:00 – + Tadeusz Ziółkowski – 15 r.  śm.
18:00 -+ Helena Rojowicz  – od Jana i Heleny Kulig

11 IV – czwartek:
6:30 – + Władysław Góral – od żony
7:00 – + Jan Ciszek – od rodziny Stadników z Wolicy
18:00 -+ Zofia Kowalczyk 11 r.  śm.

12 IV – piątek:
6:30 – + Jan Ciszek  –  od rodziny Olszewskich z Grabia
7:00 – + Anna Sikora 16 r.  śm.  wsp.  męża Jana i córkę Klarę

13 IV – sobota:
6:30 – + Władysława Dudzic i za uczestników pogrzebu
7:00 – + Jan Ciszek – od rodziny Packów z Grabia
18:00 – W 25 r.  ślubu Józefy i Romana dziękczynna i o bł. Boże

14 IV – niedziela:
7:30 – Dziękczynna i o zdrowie i błog. Boże i o opiekę Matki Bożej dla Julii i Jana w 65 r. ślubu
9:30 – + Władysław Góral                                                                                                                                                     II   – O zdrowie i błog. Boże dla Kacpra w roczek
11:00 – Za parafian – Suma Odpustowa
18:00 – + Maria Mech wsp.  syna Wiesława                                                                                                                       II   – W intencji ofiar Katynia i Ks. Jana Leona Ziółkowskiego