Ogłoszenia duszpasterskie / 07.01.2018r. /

Sty 7, 2018 by

07.01.2018r.  –  NIEDZIELA  –  ŚWIĘTO  CHRZTU  PAŃSKIEGO

Msze św.: 7.30 – 9.30 – 11.00 – 12.30 – 17.00

Ta niedziela kończy czas Narodzenia Pańskiego.


Wczoraj odbył się w Domu Kultury koncert kolęd pt. „Jezusowi zagrajmy kolędę dziś”. Bóg zapłać organizatorom, wszystkim wykonawcom i wam wszystkim za tak liczny udział w tym koncercie.


KOLĘDA  W  TYM  TYGODNIU:

Ks. Robert:

08.01.2018r. – poniedziałek – od godz. 13.00

Łapanów-Wymysłów-strona prawa od PP. Drożdż do PP. Sionko

09.01.2018r. – wtorek – od. godz. 13.00

Łapanów-Wymysłów-strona lewa od PP. Pietroń do PP. S.Z. Apostoluk

10.01.2018r. – środa – od godz. 14.00

Łapanów- Domy za rzeką

11.01.2018r. – czwartek – od godz. 14.15

Łapanów – Kolonia Nauczycielska

12.01.2018r. – piątek – od godz. 14.30

Łapanów-Kotówka cz. II – od P. Karteczka do P. Babral Krystyny

13.01.2018r. – sobota – od godz. 8.00

Boczów cz. 2

Ks. Tomasz:

08.01.2018r. – poniedziałek – od godz. 12.30

Ubrzeż – od P. Król do PP. Kuśnierz

09.01.2018r. – wtorek – od. godz. 15.00

Kobylec – od mostku do PP. Dedio

10.01.2018r. – środa – od godz. 8.00

Kobylec od P. Gembacz do P. Kołos

11.01.2018r. – czwartek – od godz. 8.00

Kobylec – Syberia – od P. Sikora do PP. Węglarz

13.01.2018r. – sobota – od godz. 8.00

Ubrzeż – od P. Matras do PP. Żurek

Ks. Proboszcz:

09.01.2018r. – wtorek – od. godz. 8.00

Wolica cz. 2 – od P. Janiny Leśniak do P. Ryszarda Nowaka

10.01.2018r. – środa – od godz. 13.00

Podwolica

11.01.2018r. – czwartek – od godz. 8.00

Brzezowa – od P. Kotarów Mariusza i Celiny do P. Łapczyńskiej

13.01.2018r. – sobota – od godz. 8.00

Brzezowa-Jasienie od PP. Kurzeja do PP. Kaja


INTENCJE  MSZALNE

7 I – Niedziela

7:30   –  + Jan Rudek od Renaty i Zbigniewa Justyniak

9:30   –  + Tadeusz Kubicz wsp. rodziców i siostry

11:00 –  + Irena i Ludwik Nowak

II         –  + Ks. Marcin

12:30 –  Za parafian

II         –  + Anna Korta 8 r. śm. wsp. męża Władysława

17:00 –  + Stefania Węgrzyn od siostrzenicy Małgorzaty

8 I – poniedziałek

6:30   –  + Władysław Ruman od sąsiadów Romana i Małgorzaty Paduch

7:00   –  + Ks. Marcin

17:00 –  + Jan Rudek od Tabaków

9 I – wtorek  

6:30   –  + Ks. Marcin

7:00   –  + Stefania Węgrzyn od rodziny Węgrzynów

17:00 –  + Bogusław Musiał od chrześniaka Tomka z rodziną

10 I – środa

6:30   –  + Ks. Marcin

7:00   –  + Władysław Ruman od Pawła, Tomka i Jasia Zdebskich

17:00 –  + Jan Rudek od rodziny z Kostrzy

 11 I – czwartek

6:30   –  Dziękczynna w 90 r. urodzin Julii

7:00   –  + Ks. Marcin

17:00 –  + Jan Rudek od Firmy Rolbud Łapanów i Rzezawa

12 I – piątek  

6:30   –  Wypominkowa

7:00   –  + Ks. Marcin

II         –  O szczęśliwe rozwiązanie

17:00 –  + Jan Wojas od żony

13 I –  sobota

6:30   –  + Ks. Marcin

7:00   –  + Stefania, Szymon i Zbigniew Domagała, Marian Obidowicz

II         –  + Kazimierz Zegarliński

17:00 –  + Władysław Ruman od rodziny Aniołów

II         –  + Maria Węglarz 20 r. śm., Stefan Węglarz 40 r. śm.

14 I – Niedziela

7:30   –  + Ks. Marcin

II         –  Za parafian

9:30   –  + Anna i Władysław Domagała

11:00 –  Za zmarłych z rodz. Brożek z Lubomierza i Katarzyny Pytko

II         –  W 95 r. urodzin Marii o bł. Boże wsp. męża Franciszka

12:30 –  + Jan Rudek od syna Mirka z żoną

17:00 –  + Jan Wojas od syna z rodziną

Related Posts

Tags

Share This