Ogłoszenia duszpasterskie /06.01.2013r./

DZIŚ UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

Msze św: 7:30, 9:30, 11:00, 12:15, 15:00.

Wieczornej Mszy nie będzie gdyż o godz. 16:00 rozpocznie się w kościele Koncert Kolęd, na który serdecznie zapraszamy. Przez cały dzień przy kościele będzie trwała akcja „Serce dla Filipin”, gdzie można będzie składać ofiary do puszki. W podziemiu kościoła po południu będzie bardzo duo atrakcji, m.in: film z misji, mini muzeum misyjne, a dla małych dzieci przedszkole „Bajkowa kraina” przygotowało mnóstwo atrakcji i zabaw. Dzieci będzie można zostawić pod opieką przedszkolanek, dlatego przyprowadźmy je jak najliczniej.

A w przyszłą niedzielę o godz. 15:30 w podziemiach kościoła odbędzie się kolędowanie misyjne z udziałem uczniów Szkół Podstawowych z Łapanowa i Grabia, oraz scholi „Perełki Niepokalanej” na które również serdecznie zapraszamy.

KOLĘDA W TYM TYGODNIU

PONIEDZIAŁEK
od godz. 14:00 – Kobylec Dworskie od p. Michała Paszkota do p. Stanisława Paszkota – ks. Robert
od godz 8:30 – Łapanów Kotówka cz. 1 – od pp. Dyrdał do pp. Filipowskich – ks. Proboszcz

WTOREK
od godz. 8:30 – Kobylec Janikówka, Zarębówka – od pp. Józkowicz do p. Ewy Sikora – ks. Robert
od. godz. 14:00 – Wolica – od pp. Leśniak do Ryszarda i Marty Nowak – ks. Grzegorz

ŚRODA
od godz. 8:30 – Brzezowa – Domy przy drodze na Ubrzeż od pp. Zając lewą stroną i powrót prawą stroną do pp. Bolak – ks. Grzegorz.
od godz. 12:00 – Łapanów Kotówka cz. 2 – p. Karteczka do pp. Babral – ks. Proboszcz

CZWARTEK
od godz. 13:00 – Łapanów – od pp. Sotoła w kierunku Ośrodka Zdrowia – ks. Proboszcz
od godz. 13:30 – Kobylec środek – od mostku do pp. Dedio – ks. Robert

od godz. 14:00 – Brzezowa – Jasienie – od pp. Kurzeja – ks Grzegorz
od godz. 14:00 – Łapanów – domy za rzeką – ks. Proboszcz

SOBOTA
od godz. 8:30 – Łapanów Wymysłów – strona lewa od góry od pp. Knapów – ks. Proboszcz
od godz. 8:30 – Wolica – od pp. Ireny i Wojciecha Dedio do p. Mieczysława Nowaka – ks. Grzegorz.

7 I – poniedziałek
7:00 – + Leszek Wójcik – od sióstr
II – + Joanna Kubicz – od wnuczki Teresy z rodziną
17:00 – + Władysław Buczek 28 r. śm. wsp. rodziców Józefa i Karolinę,Franciszka i Annę Chryczyk teściów.

8 I – wtorek
7:00 – + Franciszek Ziółkowski 33 r. śm.
II – + Leszek Wójcik – od rodziny Siudek

13 I – niedziela
7:30 – za parafian
II – + Leszek Grabacki i za uczestników pogrzebu
9:30 – + Czesław Zdebski 21 r. śm.
11:00 – Dziękczynna i o błog. Boże dla Agaty w 18 r. urodzin
II – w roczek Oliwki o błog. Boże i zdrowie
12:15 – + Czesław i Stanisława Piechnik
17:00 – o błog. Boże i zdrowie dla mamy Mieczysławy w 70 r. urodzin od dzieci i wnuków.