Ogłoszenia duszpasterskie / 02.04.2017r. /

Msze św. : 7.30 – 9.30 – 11.00 – 12.30 – 17.00

Droga krzyżowa – 15.30

Gorzkie Żale – 16.00, po nich Msza św. i nauka dla rodziców

Przepraszam za pomyłkę, że od 1 kwietnia Msza św. wieczorna będzie o godz. 18.00. Trzymajmy się programów rekolekcji dzisiaj.

Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Starajmy się jak najliczniej w nich uczestniczyć. Odłóżmy na czas rekolekcji zbędne zajęcia, aby przyjść do Kościoła. I módlmy się o jak najlepsze owoce tych rekolekcji dla wszystkich. Rekolekcjom będzie przewodniczył Ks. prof. Dariusz Piasecki, wykładowca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek. Zapoznajmy się dobrze z programem rekolekcji i godzinami Spowiedzi św. Dowóz dzieci i młodzieży Gimnazjum tak jak do szkoły. A we wtorek autobus będzie w Boczowie o godz. 8.45 i o 9.00 w Kobylcu , Woli Grabskiej i Grabiu.

Składka na rekolekcjach na naukach dla wszystkich przeznaczona będzie na potrzeby rekolekcji.

W piątek Droga krzyżowa o godz. 17.30 – dla rodziców i dzieci, i o godz. 20.00 w starym kościele – dla młodzieży i starszych.

W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa, rozpoczynająca Wielki Tydzień. 15 minut przed godz. 11.00 zgromadzimy się przed kościołem na poświęcenie palm i procesję wokół kościoła na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Po Mszy św. konkurs palm.

Wczoraj w Niegowici odbyło błogosławienie nowych lektorów do posługi Słowa Bożego. Z naszej parafii do grona lektorów dołączeni zostali : Mateusz Śliwa, Szymon Sroka, Wiktor Wolski, Ksawery Kubik, Jan Scehura, Igor Skimina, Dawid Wronecki, Kacper Kotfisz, Piotr Hojda i Filip Flisak.

W przyszłą niedzielę na godz. 19.00 zapraszamy do Domu Kultury w Łapanowie na przedstawienie wielkopostne, które przedstawi młodzież przygotowana przez Ks. Roberta. Serdecznie zapraszamy.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się :

11/2017

Mateusz Woźniak, syn Adama, zam. w Ubrzeży oraz Zuzanna Paździorek, córka Jerzego, zam. w Rybniku.

INTENCJE  MSZALNE

3 IV – poniedziałek

7:00   –  + Janina Fundament od Heleny i Jana Kulig

8:30   –  + Irena Rożen od chrześniaka Ryszarda z rodziną

12:30 –  + Roman Pączek 15 r. śm. wsp. rodziców i teściów

18:00 –  + Jerzy Mrożek od siostrzeńca Tomka

19:00 –  O zdrowie

4 IV – wtorek

6:30   –  + Andrzej Nowak od córki Katarzyny z rodziną

7:00   –  + Władysław Węglarz

10:00 –  + Czesław Drożdż wsp. brata Władysława

16:00 –  + Stanisław i Maria Tabak

18:00 –  + Janina Fundament od Krystyny Młyńskiej z synem Piotrem

II         –  + Aniela Mączka 15 r. śm. wsp. męża Ludwika 5 r. śm.

5 IV – środa

7:30   –  + Andrzej Nowak od córki Barbary z rodziną

II         –  + Henryk Węglarz 13 r. śm. wsp. żonę Teresę

9:30   –  W 10 r. ślubu Iwony i Grzegorza od córek i rodziców

11:00 –  + Władysław Góral 23 r. śm.

II         –  + Edward Leśniak r. śm.

12:30 –  + Józef Węglarz, Józef i Maria Mróz

II         –  Za żołnierzy podziemia niepodległościowego poległych w walce o wolność Ojczyzny

18:00 –  + Józef Leśniak od żony