Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4.04.2021

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Chrystus Zmartwychwstał ! Prawdziwie Zmartwychwstał !

– Tę radosną prawdę głoszą dziś dzwony naszych świątyń, głosimy i my śpiewając radosne Alleluja ! Dziś i jutro Msze święte w porządku niedzielnym, o godz. 15.00 dodatkowa Msza święta z nowenną do Miłosierdzia Bożego. Msza wieczorna o godz. 18.00.

– Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia w naszej parafii Triduum Paschalnego: przygotowującym Ciemnicę i Grób Pański, służbie liturgicznej ołtarza, scholi Perełki Niepokalanej, szczególne podziękowania naszym Strażakom za czuwanie przy Grobie i asystę podczas procesji rezurekcyjnej.

– W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszach świętych odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzieci, które zbierały do skarbonek jałmużnę wielkopostną, mogą przynieść te skarbonki i złożyć na ołtarzu przed obrazem Jezusa Miłosiernego.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla dzieci szkolnych jest kolejny numer Małego Gościa Niedzielnego, a dla najmłodszych miesięcznik Staś.

– Życzymy wszystkim radosnego świętowania i błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu…