Niedziela Chrztu Pańskiego ( 13 I 2019 )

W tym tygodniu:

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Liturgicznie kończy się okres Bożego Narodzenia – Chrystus rozpoczyna swoją publiczną działalność – według tradycji jednak będziemy śpiewać kolędy do 2 lutego i pozostaniemy w atmosferze Bożego Narodzenia.

W czwartek wsp. św. Antoniego, opata.

W sobotę wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.Jutro  po Mszy wieczornej spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi Świętej (prosimy o przygotowanie reszty wpłaty).

Moi drodzy, ze względu na chorobę wykonawców, koncert kolęd z zespołem Gang Marcela odbędzie się w następną niedzielę również o godz. 17.30.

Gorąco przepraszamy za zmianę terminu, jak widać z przyczyn od nas niezależnych.

Za tydzień kilka słów podsumowania odnośnie Wizyty Duszpasterskiej. Gdy ktoś był nieobecny, a ma życzenie by kapłan przybył z błogosławieństwem zawsze jeszcze można się umówić indywidualnie.

Podziękowanie od p. Wlazłów:

Serdeczne Bóg zapłać w imieniu całej rodziny Wlazłów z Lubomierza (dotkniętych nieszczęściem pożaru w dniu 25 grudnia), wszystkim którzy pomagali w ciężkich chwilach i wszystkim którzy wsparli nas materialnie. W ubiegłą niedzielę złożono w kościele kwotę 17780 złotych. Niech Bóg obdarzy wszystkich ofiarodawców swoim błogosławieństwem.

W intencji wszystkich ludzi dobrej woli 3 lutego o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza święta zamówiona przez p. Wlazłów.

Dzieciom, młodzieży, rodzicom życzymy dobrego odpoczynku w czasie ferii a wszystkim  miłej niedzieli i dobrego tygodnia.

ks.Proboszcz