IV – Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.01.2022

IV – Niedziela Zwykła

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera;

w środę – święto Ofiarowania Pańskiego (tradycyjne święto Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte z obrzędem poświęcenia gromnic o godz. 7.00; 9.30 i 17.00. W tym dniu przypada 26. Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne;

w sobotę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;

– W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Z tej okazji spowiedź rano od godz. 6.30 i po południu od godz. 16.00. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 i po nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych. W sobotę od godz. 8.30 odwiedzimy chorych w domach z posługą sakramentalną. Jeżeli ktoś jest zakażony lub na kwarantannie i nie może przyjąć księdza, to prosimy o informację. W sobotę po południu o godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, na które szczególnie zapraszamy członków Róż Różańcowych oraz kandydatów do bierzmowania z klas siódmych.

– Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które zostały w tym tygodniu przelane na konto parafialne. Przypominamy, że tradycyjna składka na ogrzewanie, jeżeli ktoś nie ma możliwości przelewu bankowego, będzie za tydzień w niedzielę 6 lutego br.

– Spotkanie Rady Parafialnej planowane jest na niedzielę 20 lutego br. na godz. 18.00.

– w minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp: Krystynę Palacz – Dobry Jezu a nasz Panie …

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla dzieci szkolnych jest Mały Gość Niedzielny, a dla najmłodszych miesięcznik Staś.

– Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, dużo zdrowia i wszelkiego błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu…