IV Niedziela Wielkanocna ( 12 V 2019 )

Dzisiaj Nabożeństwo majowe o godz. 17:30 w starym kościele. Po Nabożeństwie Msza święta. Nabożeństwa majowe w tygodniu od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, w niedzielę o 17:30. Jutro o godz. 18:00 rozpoczęcie Nabożeństw Fatimskich, na które serdecznie zapraszamy całą wspólnotę parafialną. W szczególny sposób zapraszamy dzieci komunijne, ich rodziców i rodziny. Rodzice dzieci komunijnych poniosą w procesji figurę Matki Bożej. W dniu dzisiejszym o godz. 9:00 procesja św. Stanisława BM, z Wawelu na Skałkę.

 

W tym tygodniu:

We wtorek wsp. św. Macieja, apostoła.

W środę na Nowennę przed Bierzmowaniem zapraszamy młodzież.

W czwartek wsp. św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

W piątek III piątek miesiąca, w czasie Nabożeństwa majowego odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę 18 maja – XX Rajd Papieski Szlakiem Jana Pawła II. W tym roku z Łapanowa do Niegowici. Zbiórka i zapisy przy szkole im. św. Jana Pawła II. Po wspólnej modlitwie w nowym kościele wyjście na szlak. Gorąco zachęcamy do licznego udziału nie tylko dzieci i młodzież ale również całe rodziny.

 

Serdeczne Bóg zapłać Rodzicom dzieci klas III za dar ołtarza na rzecz nowego „witraża”. Również serdeczne podziękowania rodzicom dzieci klas IV za przygotowanie dzisiejszej Uroczystości Rocznicowej – koszenie i porządki wokół kościoła. Serdeczne Bóg zapłać również Panom za przygotowanie terenu pod Parafiadę.

 

W najbliższy piątek o godz. 19:15 spotkanie Rady Parafialnej na plebani.

W przyszłą niedzielę zbiórka przy kościele na rehabilitacje dla Tomka Czuper.

 

ks.Proboszcz