Internetowe Rekolekcje Adwentowe

Prawdopodobnie największe rekolekcje w Polsce rodem z… Łapanowa

Jak kilka dni temu ruszyły zapisy do Internetowych Rekolekcji Adwentowych „Ciemne Noce Nikodema” nie spodziewaliśmy się, że to co się będzie działo przybierze takich obrotów.
W ciągu 4 dni na rekolekcje zapisało się aż 6500 osób co stanowi niewiarygodną wręcz liczbę. Najpiękniejsze jest to, że wszyscy uczestnicy to osoby, które są zainteresowane tym by czas adwentu przeżyć piękniej. Bliżej Boga Żywego. Piszemy o tym, ponieważ ta nietypowa inicjatywa ma swój początek właśnie w… Łapanowie! Inicjatywa powstała podczas jednego z październikowych spotkań.

Świat od dłuższego czasu „przenosi się do Internetu”. Nadszedł czas na Internetowe Rekolekcje przed Świętami Bożego Narodzenia.

 

Zapraszamy na stronę: http://mocneslowo.pl gdzie można poznać szczegóły tego wydarzenia.

Rekolekcje „Ciemne noce Nikodema.” to słowo o trudach, kryzysach, Miłości i … spotkaniu z Bogiem Żywym. To cykl 12 krótkich spotkań – nagrań wysyłanych e-mailem, oraz transmisja on-line z rekolekcji adwentowych z Dobczyc.

Rekolekcje prowadzi ks. Michał Olszewski – sercanin, ceniony kaznodzieja, egzorcysta diecezji kieleckiej. Na co dzień prowadzi blog www.slowopana.com

Niech ta informacja dotrze do tych wszystkich zabieganych, którzy nieraz po omacku szukają Boga Żywego.

Zapraszamy raz jeszcze:
http://mocneslowo.pl

Andrzej Sobczyk