III – Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.03.2023

III – Niedziela Wielkiego Postu

– Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne, które odprawiamy:

Drogi krzyżowe w piątki o godz. 16.30 i w niedziele o godz. 15.45 w nowym kościele. Muzyczna Droga krzyżowa w piątki o godz. 20.00 w starym kościele.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.15.

Za udział w nabożeństwach wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

– W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne jako wsparcie działalności charytatywnej Caritas względem najuboższych i potrzebujących pomocy. Można również przez cały okres Wielkiego Postu składać do skarbonki znajdującej się przy wejściu do kościoła dobrowolną ofiarę dla potrzebujących jako jałmużnę wielkopostną.

– Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła, które zostały w tym tygodniu przelane na konto parafialne. Przypominamy, że również cała dzisiejsza składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów ogrzewania gazowego.

– w minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp: Grzegorza Satołę – Dobry Jezu a nasz Panie …

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, dużo zdrowia i wszelkiego błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu i na czas Wielkiego Postu…