III Niedziela Wielkiego Postu ( 24 III 2019 )

Po południu w nowym kościele o godz. 15.30 Droga Krzyżowa. O godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza Święta. Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust (czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone). Serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu modlimy się szczególnie w obronie życia. Jest to dzień Świętości Życia. Pod chórem są ulotki do duchowej adopcji dziecka poczętego. Bardzo proszę o podjęcie tego dzieła Kościoła. Uroczyste ślubowanie dla Osób podejmujących duchową adopcję dziecka poczętego w środę 3 kwietnia na Mszy św. o godz. 18.00.

W najbliższą środę Msza święta i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Na Mszę świętą i spotkanie po Mszy, zapraszamy Rodziców dzieci pierwszo-komunijnych.

W piątek o 16.30 Droga Krzyżowa dla rodziców, młodzieży i dzieci. Po Drodze Krzyżowej Msza Święta. O godz. 20.00 muzyczna Droga Krzyżowa w starym kościele.
Po Mszy św. Wieczornej spotkanie Lektorów.


W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne wspierając w ten sposób dzieła Caritas naszej Archidiecezji.


Życzymy dobrej niedzieli i dobrego przeżywania Wielkiego Postu.

 

ks.Proboszcz