III Niedziela Wielkanocna ( 5 V 2019 )

Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 18:00. Mszy św. o 12:30 nie będzie. Nabożeństwo majowe o godz. 17:30. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci Jezusa Chrystusa – Odkupiciela Człowieka – Redemptor Hominis. Uroczysta Suma z procesją o godz. 11:00.

 

W tym tygodniu:

W poniedziałek św. Apostołów Filipa i Jakuba.

W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.

W przyszłą niedzielę światowy dzień modlitw o powołania. O godz. 9:00 rozpoczęcie procesji św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę.

 

Od poniedziałku dzieci komunijne rozpoczynają Biały Tydzień Mszą św. o godz. 18:00. W związku z tym nabożeństwo majowe będzie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

W poniedziałek o godz. 17:00 spotkanie dzieci klas IV przed rocznicą I Komunii św. Natomiast w sobotę od godz. 17:00 spowiedź dla nich.

W środę na godz. 18:00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania na swoją nowennę.

 

W środę o godz. 4:30 zbiórka i wyjazd klas VIII na pielgrzymkę na Podlasie. Natomiast 25 maja zamierzamy zorganizować pielgrzymkę ojców i mężczyzn do Sanktuarium błog. Karoliny Kózkówny do Zabawy Tarnawskiej. Informacja i zapisy u ks. Roberta.

 

ks.Proboszcz