II Niedziela Wielkiego Postu

 

         KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE

 

  • Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu przeniesiona z pierwszej niedzieli miesiąca.
  • Dzisiaj po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na misje w  niedzielę Ad Gentes, Niedzielę Misyjną. Wszystkim ofiarodawcom składamy słowa podziękowania” Bóg zapłać”. (Odczytać fragment listu bp. Mazura)
  • Po południu o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W obecności Najświętszego Sakramentu i relikwii Krzyża świętego wystawionych na ołtarzy. Po Gorzkich Żalach Msza Święta. Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust (czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone). Serdecznie zapraszamy.
  • W środę Msza święta i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.
  • W czwartek spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy na Mszę św.  o godz. 17.00 i później spotkanie.
  • Zachęcamy do udziału w drodze krzyżowej. W piątek droga krzyżowa  o godz. 16.00. Rozpocznie się od wystawienia Najświętszego Sakramentu, w obecności Pana Jezusa  wystawionego, rozważania drogi krzyżowej, a po niej litania do św. Jana Pawła II i Msza św.   Po Mszy św. spotkanie Lektorów.  Dzieci otrzymują obrazki  po drodze krzyżowej. W piątek  o godz. 20.00 droga krzyżowa muzyczna w  zabytkowym kościele. Zapraszamy.   

 

PRASA KATOLICKA

 

  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

 

INNE

 

Bardzo dziękuję Panu Leszkowi Furtakowi i Pani Alicji Kąckiej  za prace  wykończeniowe i prace krawieckie.  Bóg zapłać.

Wszystkim niech Bóg błogosławi w nowym tygodniu.