dni postu i modlitwy

w dniach 25 – 26 – 27

każdego miesiąca

DAR WASZYCH SERC dla Kapłanów

Jako członkowie Apostolatu, którzy soją na straży dobra Kapłanów, pragniemy jeszcze mocniej chronić naszych Pasterzy najskuteczniejszą bronią, jaką jest modlitwa, pokuta i post.

Dlatego gorąco Z A P R A S Z A M Y

wszystkich należących do Apostolatu Margaretka, zarówno modlących się, jak i objętych modlitwą kapłanów, osoby konsekrowane oraz sympatyków dzieła, do dowolnego Daru Serca w dniach 25-26-27 każdego miesiąca:

– Postu
– Modlitwy
– Pokuty
– Ofiarowania Mszy Świętej
– Adoracji przed Najświętszym Sakramentem
– Odprawienia Drogi Krzyżowej

i powierzeniu go Maryi Matce Kościoła w intencji uświęcenia wszystkich kapłanów, a szczególnie w intencji tych, za których nikt się nie modli, aby byli otoczeni modlitwą oraz za tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia. Zjednoczmy się w tych dniach jak jedna owczarnia. Szczególnie gorąco zapraszamy margaretkowych kapłanów, osoby konsekrowane oraz modlących się w margaretkach i sympatyków dzieła do celebrowania Margaretkowych Dni Postu i Modlitwy.