VII Niedziela Wielkanocna ( 2 VI 2019 )

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po południu Msza święta w starym kościele o godz. 18:00.

W tym tygodniu:

W poniedziałek wsp. świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

W środę na Mszy świętej o godz. 18:00 Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Ks. Kardynał przywiezie w tym dniu dla naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II, które będą odtąd w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do udziału w Uroczystości.

W tym tygodniu I piątek miesiąca. Spowiedź w starym kościele rano, popołudniu w nowym kościele od godz. 17:00, o 18:00 Msza święta.

W sobotę wsp. św. Jadwigi, królowej.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Serdeczne podziękowanie Rodzicom i młodzieży Bierzmowanej za koszenie, sprzątanie i już przygotowany na środę wystrój kościoła.

W tym tygodniu rozpoczynamy prace przy naprawie dachu na nowym kościele zniszczonego podczas wichury w marcu. Zostanie wymieniona na nową uszkodzona blacha miedziana. Koszt uda się prawdopodobnie zmieścić w kwocie jaką uzyskaliśmy od Ubezpieczyciela.

Tomek Czuper serdecznie dziękuje za datki, które zebrał na swoją rehabilitację (4340 zł). Zamówił Mszę św. w int. Ofiarodawców, która będzie odprawiona w dniu jutrzejszym o godz. 18:00.

ks.Proboszcz