6 Niedziela Zwykła ( 17 II 2019 )

Po południu o godz. 17.00 Msza święta w starym kościele.

W tym tygodniu:

W środę Msza święta z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.00 – serdecznie zapraszamy.

W piątek święto Katedry św. Piotra Apostoła.

W sobotę wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów w kościele.

W przyszłą niedzielę bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00 krótkie spotkanie Rodziców dziewczyn ze scholi.

Serdeczne Bóg zapłać Rodzicom kandydatów do Bierzmowania za wspólną modlitwę i obecność w piątek na spotkaniu.

Uwagi odnoście do Mszy pogrzebowych:

Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na Msze święte z racji pogrzebu. Jak już informowaliśmy 10 intencji za zmarłą Osobę jest odprawianych w naszej parafii. Pozostałe intencje są przekazywane do odprawienia w innych parafiach. Najlepszym darem dla zmarłego jest dar modlitwy, ale poczuwajmy się do tego by przychodzić na zamówioną Mszę świętą. Wówczas dopiero wypełnimy ten dar do końca.

ks.Proboszcz