34 Niedziela Zwykła ( 25 XI 2018 )

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Na Mszy św. o godz. 9:30 Akt poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi Wszechświata. Po południu o godz. 17:00 Msza święta w starym kościele.

W tym tygodniu:

W piątek wsp. św.Andrzeja Apostoła.

W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca – kończy się w tym dniu Rok Liturgiczny. Od godz. 8:30 odwiedziny chorych. Po południu od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec z racji I Soboty Miesiąca. W czasie wystawienia możliwość skorzystania ze spowiedzi.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent- nowy Rok Liturgiczny.

Roraty rozpoczynają się od następnego poniedziałku. Będą w naszej parafii od poniedziałku do soboty – w starym kościele o godz. 7:00 rano, w nowym o godz. 17:00. Szczegóły za tydzień. Spowiedź adwentową, poprzedzoną Dniem Skupienia, przeżyjemy w tym roku 22 grudnia (w sobotę). Szczegóły bliżej tego terminu.

Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Kobylca za ufundowanie obrazu M.B. Miłosierdzia wraz z tekstem modlitwy do kaplicy przedpogrzebowej. Poświęcenie obrazu na Mszy świętej godz. 9:30.

Spotkanie Służby Liturgicznej w piątek po wieczornej Mszy świętej (około 18.00).

Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej chór parafialny rozpoczyna próby kolęd. Serdeczne zapraszamy nowe osoby do włączenia się w grono chórzystów.

ks.Proboszcz