31 Niedziela Zwykła ( 4 XI 2018 )

Dzisiaj pierwsza Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu o godz. 16.30 Różaniec w intencji zmarłych. O 17.00 Msza św. w starym kościele. Różaniec w intencji zmarłych będzie do 8 listopada włącznie o godz. 16:30.

W tym tygodniu :

W piątek  Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W sobotę  wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i dr Kościoła.

W piątek o godz. 10.00 w Grabiu przy szkole Msza św. w intencji poległych w obronie Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę wsp. św. Marcina z Tours, biskupa – Narodowe Święto Niepodległości  – Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 15.00 w starym kościele.  Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą i Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości.

Dzisiaj czytane są „nowe” Wypominki. Bardzo prosimy o zgłaszanie ewentualnych pomyłek,  gdyby takie zaistniały przy przepisywaniu imion czy nazwisk. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominków.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów na ministrantów. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie lektorów.

Od poniedziałku do piątku Msze św. wieczorne będą już w nowym kościele.

Prace przy ociepleniu kościoła dobiegają końca. Prosimy o pomoc jeszcze w poniedziałek i wtorek w godz. 17.00-20.00. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w minionym tygodniu przy pracach w kościele jak również przy porządkowaniu terenu. Również serdeczne Bóg zapłać Panom Strażakom z Łapanowa za utrzymanie porządku w dniu Wszystkich Świętych.

ks.Proboszcz