KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE
• Dzisiaj rozpoczyna się tydzień misyjny pod hasłem „Ochrzczeni i Posłani”. Przez cały tydzień w czasie nabożeństwa różańcowego będziemy się modlić w int. misji. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje.
• Zapraszam codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 17.30
• Poniedziałek – o godz. 9.00 Msza święta dla szkoły Podstawowej z racji patrona św. Jana Kantego.
• W Poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej w dolnym kościele.
• Wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II.
• W przyszłą niedzielę o godz. 18.30 koncert dla Jana Pawła II. Zagrają proboszczowie. Zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie.

Zbliża się miesiąc listopad, szczególny czas w kościele poświęconym naszym zmarłym, po przez naszą modlitwę. Kartki na wypominki są na stoliku z gazetami dwu kolorowe. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych na odpowiedniej kartce: Fioletowa kartka – wypominki roczne, a niebieska kartka wypominki – jednorazowe.
• Młodzież włączając się w dzieło Nowego Tysiąclecia zebrała ofiarę wysokości 2678,06 gr. na stypendia dla biednej, a utalentowanej młodzieży.
Bóg zapłać.

PRASA KATOLICKA
• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

INNE
• Na cmentarzu będzie podstawiony samochód ciężarowy, na który można składać kartony ze zniczy. Prosimy również o segregacje odpadów i wrzucanie w wyznaczone miejsca.

Bardzo dziękuję anonimowemu ofiarodawcy za ofiarę w kwocie 2 tyś zł rzuconą na tacę. Bóg zapłać.

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia.