29 Niedziela Zwykła ( 21 X 2018 )

Po południu o 16.30 Nabożeństwo Różańcowe w starym kościele. W tygodniu Nabożeństwo po Mszy świętej, która jest o godzinie 17.00. Zachęcamy gorąco w dalszym ciągu do udziału w Nabożeństwach Różańcowych. Bóg zapłać za wspólną modlitwę wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy uczęszczają na Różaniec.

W tym tygodniu:

Jutro wsp. św. Jana Pawła II, papieża.

W przyszłą niedzielę świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Przez cały tydzień modlimy się w intencji misji i misjonarzy.

W poniedziałek o godz. 9.00 Msza święta dla szkoły Podstawowej z racji patrona św. Jana Kantego. W czwartek spotkanie kl. VIII- grupa II o godz. 18.00. O godz. 19.00 – grupa I. W piątek po Różańcu spotkanie ministrantów. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie Grupy Apostolskiej.

W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego – Uroczystość.

W czasie Mszy św. o godz. 9.30 odśpiewamy uroczyste Te Deum, jako dziękczynienie Bogu za dar naszych Świątyń. Modlimy się w intencji budowniczych naszych Świątyń. W intencji tych wszystkich, którzy troszczą się o nasze kościoły, zarówno ten nowy jak i zabytkowy. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej próba chóru.

W tym tygodniu została przywieziona wełna mineralna na ocieplenie sklepienia kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w wyniesieniu jej na poddasze kościoła. Jeszcze bardziej dziękuje za ten ogromny entuzjazm i chęć pomocy (spontanicznej i dobrowolnej). Wczoraj rozpoczęliśmy już prace. Prośba o pomoc… 17.00 – 20.00 – do piątku.

Serdeczne Bóg zapłać za datki składane w ubiegłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego na cele stypendialne.

W nadchodzącym tygodniu z soboty na niedzielę zmiana czasu letniego na zimowy.

ks.Proboszcz