27 Niedziela Zwykła ( 7 X 2018 )

Po południu o 16.30 Nabożeństwo Różańcowe w starym kościele. W dni powszednie Nabożeństwa Różańcowe po Mszy wieczornej. Zachęcamy w dalszym ciągu do tak licznego udziału jak dotychczas – dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki.

W tym tygodniu:

We wtorek błog. Wincentego Kadłubka, biskupa.

W piątek św. Jana Beyzyma, kapłana.

W sobotę wsp. błog. Honorata Koźmińskiego, kapłana. W sobotę wieczorem ostatnie w tym roku Nabożeństwo fatimskie. Dlatego tym bardziej zapraszamy. O przygotowanie figury Matki Bożej prosimy mieszkańców miejscowości Ubrzeż. W sobotę wieczorem o godz. 20.00 pielgrzymka Róż Różańcowych do Sanktuarium Macierzyństwa NMP w Dziekanowicach. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.

W przyszłą niedzielę XVIII Dzień Papieski – starajmy się wsłuchiwać w słowa Papieża Jana Pawła II – jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na cele stypendialne – wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki temu setki młodych ludzi może zdobywać wiedzę, a My budujemy „żywy pomnik” Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na „wypominki” – modlimy się za zmarłych przed  Mszami Świętymi. W związku ze zbliżającą Uroczystością Wszystkich Świętych prosimy by powoli robić porządki na grobach bliskich, aby można było wywozić śmieci z cmentarza.

W miniony poniedziałek rozpoczęliśmy prace nad częściową modernizacją ogrzewania w nowym kościele.

Osoby, które już zdecydowały o wyjeździe na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o zgłaszanie się.

Spotkania kandydatów do Bierzmowania z klas ósmych ( obu grup ) w czwartek i piątek w nowym kościele o godz. 17.00.