20 Niedziela Zwykła ( 19 VIII 2018 )

W tym tygodniu:

W poniedziałek wsp. św. Bernarda, opata i dr Kościoła.

We wtorek wsp. św. Piusa X, papieża.

W środę  NMP Królowej.

W piątek św. Bartłomieja, Apostoła. Ponieważ jest to patron naszego starego kościoła, w naszej parafii przeżywamy Uroczystość. W miarę możliwości będziemy świętować. Msze święte w tym dniu w starym kościele o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i po południu o godz. 18.00. W tym dniu, jak również w niedzielę można zyskać odpust, pod zwykłymi warunkami ( Łaska Uświęcająca i modlitwa w intencji i w intencjach Ojca św.).

W sobotę od godz. 8.30 odwiedziny chorych. Po południu od godz. 17.00 spowiedź.

W przyszłą niedzielę główne Uroczystości odpustowe na Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału, od najmłodszych sypiących kwiaty, poprzez dzieci komunijne, schole, chór, wszystkich mających jakiekolwiek „funkcje”. Sumę  odpustową odprawi i kazanie będzie głosił w tym dniu Ks. Paweł Cempura, wikariusz ze Skomielnej Białej.  Mszy świętej w tym dniu o 12.30 nie będzie.

W przyszłą niedzielę także Uroczystość NMP Częstochowskiej. Modlimy się  w tym dniu również  za kościół prześladowany na Bliskim  Wschodzie.