2 Niedziela Zwykła ( 20 I 2019 )

Dziś po południu o godz. 17:00 z racji koncertu Msza święta w nowym kościele. Serdecznie zapraszamy na kolędowanie z zespołem Gang Marcela właśnie do nowego kościoła. Początek koncertu około godz. 17:30.
W dniach od 15 do 22 stycznia w naszej Archidiecezji obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W tym tygodniu :

W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
W czwartek wspomnienie świętego Franciszka Salezego, biskupa i dr Kościoła, patrona dziennikarzy.
W piątek Święto nawrócenia świętego Pawła, Apostoła.
W sobotę wsp. świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwe przyjmowanie – nas Kapłanów i ministrantów. Podczas rozmów poruszano wiele spraw związanych z życiem parafii. Systematycznie po przedyskutowaniu ze wszystkimi kapłanami wiele uwag będziemy wprowadzali w życie. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, obecność, ofiary składane przy okazji odwiedzin . Gorąco dziękujemy za wszelkie posiłki. Przepraszamy gdy odmawialiśmy, z racji ich dużej częstotliwości.
W dalszym ciągu życzymy dzieciom i młodzieży bezpiecznych ferii i dobrego odpoczynku. Wszystkim niech Bóg błogosławi na kolejny tydzień wypoczynku i pracy.

ks.Proboszcz