KALENDARZ LITURGICZNY I WYDARZENIA PARAFIALNE

• Poniedziałek – wspomnienie św. Marty
• Środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
• Czwartek– wspomnienie św. Alfonsa Marii Liquoriego bp i dr Kościoła
• Piątek – pierwszy miesiąca. Rano od 6.30 spowiedź. Po południu od godz. 16:30. O godz. 18:00 Msza święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa wystawienie Najświętszego sakramentu i litania z aktem oddania Boskiemu Sercu.
• Sobota – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
• Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, będą przed odpustem ku czci św. Bartłomieja, w sobotę 24 sierpnia.
• Za tydzień I Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
• W poniedziałek ( 5 sierpnia ) po Mszy o godz. 8.00 wyruszy z Gdowa, nasz Człon Krakowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Proszę chętnych o zapisywanie się w Gdowie. Szczegóły przy zapisie.
• W przyszła niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć pszczelarzy z Miejscowego Koła Pszczelarzy gminy Kocmyrzów – Luborzyca. Zapraszamy miejscowych pszczelarzy z rodzinami, sympatyków.
Można też przed kościołem wystawić swoje produkty pszczelarskie do sprzedaży.
• W przyszłą niedziele wypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera- patrona proboszczów

PRASA KATOLICKA

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, lub wpłacone na konto. Bóg zapłać.
Dobrej niedzieli, dobrego odpoczynku wszystkim przebywającym na urlopach i wakacjach, dobrej pracy wszystkim pracującym na roli, w zakładach pracy, urzędach, w gospodarstwie domowym.