12 Niedziela Zwykła (23 VI 2019)

Dzisiaj po południu o godz. 17:30 Nabożeństwo i procesja z racji Oktawy Bożego Ciała w nowym kościele. Po Nabożeństwie Msza święta również w nowym kościele.

W tym tygodniu:
W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
W środę Msza św. i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Codziennie procesja eucharystyczna. Dzisiaj jak słyszeliśmy o godz. 17.30. Od jutra do piątku o godz. 18:00.
W piątek procesja dla uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W czwartek po procesji święcenie wianków. W piątek po Liturgii błogosławieństwo dzieci i coś słodkiego za wytrwałość. Starajmy się jak najliczniej brać udział w procesjach Oktawy.

Bardzo serdecznie jeszcze raz chciałem podziękować wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i przeprowadzeniu Parafiady. W pierwszej kolejności Współorganizatorom z Domu Kultury. Wszystkim Sponsorom, Ofiarodawcom, panom Strażakom, Kołom Gospodyń. Osobom, które przygotowały ciasta, wszelkie produkty spożywcze, firmom które dostarczyły wędliny, napoje, ciasta. Wszystkim bezpośrednio zaangażowanym i wszystkim występującym serdeczne Bóg zapłać.

Jak co roku organizowana jest pielgrzymka nauczycieli do Częstochowy. Wyjazd 2 lipca z parkingu przed kościołem. Jest jeszcze kilka miejsc, gdyby ktoś był chętny proszę o zgłoszenie się do zakrystii.
Wyjazd do Sokółki i Białegostoku w poniedziałek o godz. 5.00 rano sprzed nowego kościoła.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Lourdes. Proszę o przygotowanie zaliczki 800 złotych od osoby.

ks.Proboszcz